HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet stu 22, 2019 05:35.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 88 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: KIA Sorento '02-'09
PostPostano: čet stu 01, 2012 21:56 
DoAdmin

jbt 8.04
tim skijama
motorka je obavezna oprema

Vrh

PostPostano: čet stu 01, 2012 21:59 
Off roader

Moga je bar lanac naoštrit....kako mazi tu grančicu :hihi
A i ovi Kijaši....niko poštene gume nema...
:fu

Vrh

PostPostano: sub stu 24, 2012 20:23 

HM nije loš ovaj "rookey" Slovenac stvarno sam se nauživao gledajući njegovoh vancestovnih nepodopština------
Nego ovo je dio za Sorento pa neka se drži svoga Suzy foruma, a morat cć dodatno prožvakati four by four srebrne zvijezde kada mu ubacim slike od Švaba iz 1938 godine kako gaze mecana----jbg Svabo je Svabo

Nego kako mi stojimo sa našim projektom da na Sorija montiramo uključivi 4x4 pa da se ne moramo sramotiti po snijegu kada moramo uključiti 4x4 a ono reduktor sa max speed 80 km/h a uz mene Gorani sa prednjim pogonom i Sava Eskimo šibaju ko da sam na APN 4 mopedu....
Još nisam kontaktirao onoga lika iz Berlina glede Superlockera pa me zanima kakva je situacija u Omišu....
Povremeno vozim Sorija od kolega lovaca i sve mi se više dopada......

Vrh

PostPostano: sub stu 24, 2012 21:27 
Off roader

Ma još ga nisam prišteka. Pala mi je na pamet još jedna glupost :fu, pa sad kupim dijelove i za nju napravit, pa ću onda odlučit koja je varijanta bolja.
A usput trebam raskopat dole obloge ispod inst.table da dođem do modula pogona i instalacije. A kako mi se ne da u zadnje vrime ništa petljat oko auta, onda čekam da mi se poklope parametri jedan dan, da to sprčkam. Gle ovo:
slika
Ovako ti to radi.
Ali šta se stock pogona i Superlockera tiče,to ti je ko da u kući imaš vrhunski HiFi uređaj, no ponekad ti tišina više paše :hihi

Vrh

PostPostano: sri stu 28, 2012 19:06 

Točno je to što kažeš jer ponekada se javi 100 drugih posli koje triba obavit pa onda ti projekti zapnu zbog vrimena, a kada imaš vrimena onda nimaš love a kada je sve tu ispred nosa onda te ulovi fjaka.....
Ja u garaži iman dva motora od 200D koje samo triba presložit i ubacit u projekt ali jbg stalno neki drugi posli cirkuliraju ispred nosa pa je projekat na skoro pa mrtvoj toćki. Govori mi jedan kolega nemoj ćekat vozi se jer ako budeš samo radio oko njega kada budeš gotov bit ćeš star kao i ja pa što če ti onda vožnja....mislim da je u pravu. U stvari ispada da se vozim više po you tube nego sa projektom....kada je sve lipo sređeno i opturano onda ti ga je muka uvalit ga u blato ko prasca.....

Da li se na Soriju ona kontrolna sijalica na komandnoj ploći gdje je prikazan centralni diferencijal SVAKI PUTA MORA UPALITI KADA PRORADI TOD. naime primjetio sam da se to ne pali kod ovog auta svaki puta premda sam ga natjerao da mu uključi prednju vuču tako da okreće i prednje kotače. U toj poziciji sa iskljućenim ESP ima prednju vuču ukljućenu ali ona lampica ne svijetli premda se jako lipo osjeti smrad spaljene spojke u BG prenosniku. Kolega je to reklamirao no odgovor servisera u ćak tri radionice je bio da mu vuča radi ali o signalizaciji ne kažu ništa. Naime u sve tri su mu spojili sistem na tester koji je pokazao da je to u redu. Tako da premda prednja vuča radi bilo bi logićno da se pali i kontrolna lampica. Kod Troopera je to ćak povezano sa ledicama pa je moguće vidjeti i koliki je prenosni odnos. Baš me zanima da li je to slučaj i kod tebe?

Vrh

PostPostano: sri stu 28, 2012 19:31 
Off roader

Ne svijetli lampica od sva 4. Svijetli samo od 4wd low. Ta je lampica namjenjena za one modele bez TOD-a s manualnin uključivanjem 4x4.
Zamisli da se upali kad svaki put uključi prednji....onda bi blinkala ko light show svako malo kad prebaci omjer.

Vrh

PostPostano: čet stu 29, 2012 22:01 

Jest u pravu si, toga se nisam sjetio. Thanks!

Vrh

PostPostano: čet stu 29, 2012 22:30 
Off roader

Mada, proba sam je iskoristit za 4x4 lock indkator kod ''superlockera''. Raščepuša san cilu tablu.Počupa sve konektore svih indikatora. Doša do žice koja pali tu lampicu ...i dalje NIKAKO dobit ono šta san zacrta... Jednostavno, sami sistem indikatora ne radi prema zdravom razumu. Ubilo me u pojam, jer san primjenija sva svoja praktična znanja :nev , očigledno ne dovoljno.
Na kraju sam sve vratija kako je i bilo i čekam da se meni upali lampica kako bi upogonija dotičnu :lj :lj :lj

Vrh

PostPostano: čet stu 29, 2012 22:33 
Off roader

RI898RR je napisao/la:
HM nije loš ovaj "rookey" Slovenac stvarno sam se nauživao gledajući njegovoh vancestovnih nepodopština------
Nego ovo je dio za Sorento pa neka se drži svoga Suzy foruma, a morat cć dodatno prožvakati four by four srebrne zvijezde kada mu ubacim slike od Švaba iz 1938 godine kako gaze mecana----jbg Svabo je Svabo

Nego kako mi stojimo sa našim projektom da na Sorija montiramo uključivi 4x4 pa da se ne moramo sramotiti po snijegu kada moramo uključiti 4x4 a ono reduktor sa max speed 80 km/h a uz mene Gorani sa prednjim pogonom i Sava Eskimo šibaju ko da sam na APN 4 mopedu....
Još nisam kontaktirao onoga lika iz Berlina glede Superlockera pa me zanima kakva je situacija u Omišu....
Povremeno vozim Sorija od kolega lovaca i sve mi se više dopada......

Mislim da je između tebe i slovenca vrijeme za Rock Off http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... JSf__k2nw4 :lol:

Vrh

PostPostano: čet stu 29, 2012 22:37 
Off roader

Ima naš Slovenac danas pametija posla doma.... :no1 Kažu da se spušta i južnije :roll:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 88 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: