HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto stu 19, 2019 02:58.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon tra 14, 2008 22:19 
Off roader

Pošalji mi broj telefona na PP, pa hoću. LR:

Vrh

Naslov: Re: Santana
PostPostano: sri tra 16, 2008 13:36 
Off roader

LR je napisao/la:
Ista je priča sa Santanom PS- 300 ili 350 koju su iložili na ovogodišnjem auto-show-u. Cijena je ni manje ni višenego 176 000 kn ili preko24 000€. Za generički stari model Vitare koji svugdje gdje se prodaje košta do 18 000€. Stvarno ambiciozno! LR.
Ps. Prije testa za časopise Kamioni, Massif je bio na testu kod Terenaca. Baš me zanima šta će ti minhauseni napisati. Još nešto sam zaboravio, auto ima 3000 km, a pokvarila se klima, ne radi pokazivač goriva i otpalo je slovo "O" sa natpisa Iveco na maski.

lupili su im trošarinu isto ko nama, jedino je ovaj iz mahindre izvukao stvar i oslobođen je,a moj hover je 174900 i onda je to skupo, a da imam 4x2 model valjda bi bio oko 18000€,a pola metra je veči auto,ima plin i mitsubishiev motor

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri tra 16, 2008 19:32 
Off roader

2GW, kaj je trošarina 6000€?, osim toga koliko ja znam, pikapa je moguće homologirati kao teretno vozilo, pa nema trošarine, ako pričamo o massifu. Massif je šljakerski auto sa odličnim moterom i getribom, ostatak auta ne spada u cjenovnu klasu od 22-3 tisuće€. Kaj se tiče Santane PS-300 sa autoshowa cijena koju sam ja čuo je cca 24 soma€, a za te novce bi se već dala dobiti Gran Vitara. Napominjem da cijene nisu službene. kaj se tiče tvog Hovera, ti si sa cijenom blizu one u npr. Italiji (cca 22 000€). Jedino je problematično kaj je Hover po cijeni blizu i Gran Vitari. :lol: :lol: LR.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet tra 17, 2008 01:39 
Off roader

LR je napisao/la:
2GW, kaj je trošarina 6000€?, osim toga koliko ja znam, pikapa je moguće homologirati kao teretno vozilo, pa nema trošarine, ako pričamo o massifu. Massif je šljakerski auto sa odličnim moterom i getribom, ostatak auta ne spada u cjenovnu klasu od 22-3 tisuće€. Kaj se tiče Santane PS-300 sa autoshowa cijena koju sam ja čuo je cca 24 soma€, a za te novce bi se već dala dobiti Gran Vitara. Napominjem da cijene nisu službene. kaj se tiče tvog Hovera, ti si sa cijenom blizu one u npr. Italiji (cca 22 000€). Jedino je problematično kaj je Hover po cijeni blizu i Gran Vitari. :lol: :lol: LR.

kako blizu grand vitari...s 5 vrata vitara košta 213900 kn a moj ponos i dika je 174900 s full opremom 8) ,cijene hovera su slične po europi, tu nema previše razlike,osim na tržištima gdje nude 4x2 modele..ali sram me to ponudit na tržištu..rađe si kupi osobni auto ako kupuješ 4x2,,a vitara je i nešto je manji, šta se tiće trošarine pa tu je negde...užasno e, a znaš da i pick up-a carine kao osobno..znam da je neka šema da ako je teretni prostor dulji od 50% duljine osovniskog razmaka onda ga priznaju pod teretno, ako nije..ide pod osobno, ja nisam mogao vjerovat kad mi je carinik tvrdio da je pick up osobno vozilo...ne znam zašto onda vozi tu tonu tereta i onda teretni prostor...

Vrh

Naslov: Re: Santana
PostPostano: čet stu 06, 2008 12:33 
Off roader

LR je napisao/la:
Ista je priča sa Santanom PS- 300 ili 350 koju su iložili na ovogodišnjem auto-show-u. Cijena je ni manje ni višenego 176 000 kn ili preko24 000€. Za generički stari model Vitare koji svugdje gdje se prodaje košta do 18 000€. Stvarno ambiciozno! LR.

Cijena se u međuvremenu ispuhala.

Sada Santana 300 (kratka Vitara 91.) sa limenim krovom, klimom košta 130.000 kuna. Ako je kvaliteta imalo slična Suzukijevoj čini mi se interesantno.

Da li je netko vidio iz bliza/provozao to vozilo?
Zanimaju me iskustva.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 06, 2008 13:37 
Off roader

2SJ, cijena je sada ok, ALI, auti se prodaju preko oglasnika, ja bi se raspitao za garanciju i servis. To ustvari i je licencni Suzuki, u istoj tvornici se već dugi niz godina proizvozvode, odnosno proizvodili su se Samuraji, a sada Jimnyji i mislim sa kvaliteta nije upitna. Da ja kupujem novi terenac u toj klasi radije bi kupio Jimnyja.LR

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: