HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pon stu 18, 2019 01:39.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zastava napravila kragujevački hummer ???
PostPostano: sri tra 04, 2012 23:43 

Milos je napisao/la:
Bas si me nasmejao. Apsolutno se slazem sa tobom (mada sam iz Srbije) :aha
:mahanje

Pa drago mi je da me neko razumije (mada je iz Srbije)...
Treba bit realan, što se automobila tiče a i politike (mada mi to stvarno nije bila namjera) Tako kažu sami moji frendovi iz srbije koje veoma cijenim baš zbog toga kaj se znaju našalit na svoj račun i nisu opterečeni politikom.
Što se automobila tiče, smiješno je uopče govorit o bilokakvom proizvodu sa našnih prostora....a još smiješnije to vozit. To ti dođe ka flinstoni hebote....
Mi smo svoje popušili davno....a imali smo šansu, Tesla, Čajevec, Rusjan.....da ne nabrajam...sami genijalci. I šta imamo od toga. NIŠ :evil: Memoare....i još se svađamo koji je bio hrvat koji srbin koji slovenac......majko mila.
Da su svi nabrojani bili kinezi, bili bi zakon.....ali pošto su bili jugosi, evo nam ga na...
Mi najbolje znamo razhebat stvari :mrgreen: nema veze koliko košta.....

Vrh

PostPostano: čet tra 05, 2012 16:41 
Off roader

Zamisli kako bi ovaj svet izgledao da su svi politicari dobri, posteni i vredni ljudi? :uh
Da se vratimo na temu. Prodavati (tj. poklanjati privilegovanim pojedincima) Pinzgauere a razvijati vojno, terensko vozilo u 21. veku sa ruiniranom privredom, mislim da ne treba komentarisati. :fu

Vrh

PostPostano: čet tra 05, 2012 19:45 
Off roader

Nažalost ti pojedinci misle da su bogom dani , jedni na prodaju smeće a ovi naši ga kupuju ... kad smo blesavi i neznamo se pobunit nek nam tako bude sami smo si tako izabrali (bar većina naših sunarodnjaka). :(

Vrh

PostPostano: čet tra 05, 2012 21:31 

Ak če kome biti lakše, nije ni kod nas niš bolje.....sve lopov do lopova...
Milos je napisao/la:
Da se vratimo na temu. Prodavati (tj. poklanjati privilegovanim pojedincima) Pinzgauere a razvijati vojno, terensko vozilo u 21. veku sa ruiniranom privredom, mislim da ne treba komentarisati. :fu

Ne treba komentarisati, sve si več rekao. To je baš point koji sam htjeo reči...
Nažalost takve stvari se rade samo zato da bi nekolicina drpila lovu...
Niti je pincu niti TAMu bilo šta falilo...niti bi jim bilo šta falilo ni dan danas.
Odlične mašine.

Vrh

PostPostano: čet tra 05, 2012 21:41 
Off roader

alien je napisao/la:
Ak če kome biti lakše, nije ni kod nas niš bolje.....sve lopov do lopova...
Milos je napisao/la:

Ne treba komentarisati, sve si več rekao. To je baš point koji sam htjeo reči...
Nažalost takve stvari se rade samo zato da bi nekolicina drpila lovu...
Niti je pincu niti TAMu bilo šta falilo...niti bi jim bilo šta falilo ni dan danas.
Odlične mašine.

Da se još malo nadovežem kad naši iz ex YU nisu htijeli da kupe riješenje od pinzova podvozja od slovenca otišao čovijek u austriju tamo to proda a onda ex YU kupi od nji cca 3000 pinzgauera taj kriminal se i dans nastavlja samo drugi igrači ...

Vrh

PostPostano: pet tra 06, 2012 16:00 
Off roader

Znam da je vise, manje isto kod svih nas. Na zalost... Lako je rasturati... Za to i ne treba bas neka pamet.
Inace Pinzgaueri i danas sluze dobro. Opet da mi neko ne zameri, za moje potrebe je vrhunsko vozilo. Zimus sam se vozio po onom snegu sa Pinzgauerom. Neverovatna prohodnost. Transmislija, ogibljebnje (i sve ostalo) staro 30tak godina a savrseno funkcionise. Terenac koji nema napred viljuske, prenos izmedju diferencijala potpuno zasticen... + 4X4 (ili 6x6)... Genijalna resenja za terensko vozilo
http://www.youtube.com/watch?v=G9wNbXZf6wU

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: