HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pon stu 18, 2019 01:34.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 22, 2010 20:55 
Off roader

Hm, onda je druga priča, samo cesta, a ne izrabljivanje, a i ako želiš hummera, onda kupi. Mislio sam da trebaš savjet i o tome treba li kupiti takav tip auta. Hummer je za cestu zakon, motori imaju snage, ali su jako teški, tako da onaj komentar o "malome" motoru stoji. Jer većini terenaca je preko 130 ionako samo san, a po cesti ne možeš plaziti, iako 220 ks nije malo, mislim da nije neka raskoš na tu masu.

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto ožu 23, 2010 20:34 
Off roader

kako se on po terenu ponasa?znaci kupis ga i bez preinaka na offroad,pitam iz znatizelje?

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri ožu 24, 2010 02:05 
Off roader

Več je čovjek rekao da nije za off-road. A i mislim da ne bi bio dobar, jer ako se izgrebe i ulubi, nije više to to. Pa kad ti se smoči elektronika i izgore kočnice od 3 tone na kompjuterizirani ovjes...Drži se ti samo starih kanti poput moje i tvoje, to je za naš džep. A gospon teuton će već kupiti nivu od viška para... ako dobije malo popusta na felge :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri ožu 24, 2010 19:21 
Off roader

Gospon teuton se malo zanio!:) A svi mi volimo ponekad sanjat...dobro, nisam baš sanjao, no kad sam stavio sve na papir, plus anti-patriotizam...čitaj, ne želim financirati Šukera i njegovu šeficu, došao do zaključka da se pametnije držati svog starog, ali vjernog druga GC.a! Jer ovak ih financiram doooobro kroz benzin i plin kaj moj prijatelj Jeep mjesečno popije, pa nemoram na to dodati suludu trošarinu, poreze i carinu da me dodatno plindraju!:( Krasan mi je auto, no bit će vremena i para!

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 28, 2010 12:57 
Off roader

...Drži se ti samo starih kanti poput moje i tvoje, to je za naš džep.

:D :D :D :je

bez brige,nemam love ni namjeru upustiti se u tako nesto,mislio sam opcenito kako se hummeri ponasaju na offroadu,kakvi su se pokazali itd?

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 28, 2010 18:49 
Off roader

UAZ je napisao/la:
...Drži se ti samo starih kanti poput moje i tvoje, to je za naš džep.

:D :D :D :je

bez brige,nemam love ni namjeru upustiti se u tako nesto,mislio sam opcenito kako se hummeri ponasaju na offroadu,kakvi su se pokazali itd?

8) http://www.index.hr/video/film.aspx?id=8519

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 28, 2010 18:54 
Off roader

Koji to terenac nebi ovdje zapeo? Molim?

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 28, 2010 20:33 
Off roader

zna se tko moze! 8) :D
http://www.youtube.com/watch?v=5l0QprDtjHE

http://www.youtube.com/watch?v=Z1PBOosog70

ovi vozaci hummera su se zeznuli jel kanal ima nagli pad i promjenu dubine a auto im je prenizak i ima premali prilazni kut za to,trebali su ukoso prema obali!

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ožu 29, 2010 13:57 
Moderator

:D :D :D E tu si se zeznuo. Nema on mali prilani i izlazni kut nego je kanal okomit i jedva sirok kaoloko je hummer dugacak. A ono o uazu: Napravi to bez snorkela pa da onda vidimo, mislim kada se motor napije vode jer je usis ispod razine vode.

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ožu 29, 2010 22:36 
Off roader

Mislim da bi tu sve zapelo, ali ladu se izvuče sa ekipom, a za ovo čudo ti treba kran. krači auto je isto u prednosti, jer bi se mogao okrenuti i provozati 40-50 m niže niz kanal, do niske obale. to je kao uska ulica: sa nekim autima naprosto nemožeš napraviti polukružni okret. iako dobar vinč rješava sve probleme, jedino što se pitam koliki treba za hummera?

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: