HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto lis 22, 2019 06:08.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pick-up
PostPostano: uto stu 11, 2008 11:51 
DoAdmin

Gledam pick-upove. Nekad sam vozio Chevroleta, staru kantu, pa me melankolija lovi ;)
E sad, zanima me što ima kod nas za nabaviti, jer koji god model mi je zapeo za oko kod nas ili nema ili košta za poludit.
Primjer je Fordov F-350 ili F-450. S tim da niti jednog nema za kupit, a i potonji je preskup za mene. Ali mi se sviđa. Zatim je tu svakako Dodge RAM (vozio sam SRT-10 varijantu i to je zvijer pred kakvom se i M5 može sakrit na semaforu. Provjereno :))

Što još ostaje? Mazda mi se ne sviđa, više mi leži američki tip pick-upova, s tim da bih da ima 5 sjedala (dakle kabinu kao i "obični" auto) i da ima prtljažnik velikih (i još većih) razmjera. Chevy kojeg sam nekoć davno vozao po italiji je bio dug nešto ispod 8 metara, i bio je taman: 2 velika mjesta naprijed, iza klupa za 3 vrlo komotne osobe, 4 bez beda, plus prtljažni prostor od dobra 2 metra dužine. 4x4, redukcija, towing-mod, bordeaux koža...

Ako ima tko kakav prijedlog/ideju/savjet, bio bih vrlo zahvalan!

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto stu 11, 2008 13:14 
Off roader

Kupi Tamića cestara sa duplom kabinom :lol: :lol: :lol:
Šalim se. Moj prijatelj upravo dovršava restauraciju jednog Dodge-a iz "69. a kum vozi GMC chevyja, onog največeg sa duplim kotačima iza, poznanik ima RAM-a 10cl. Nijedan od tih auta, zapravo kamiona nema praktičnu primjenu u stvarnom životu. Preveliki su za normalnu vožnju po gradu, a premali za prijevoz tereta, da ne spominjem potrošnju prema kojoj je potrošnja tvog Wranglera izuzetno skromna, jesu svi sa 4 pogona, ali nisu za offroad. Uglavnom ako si baš zapeo za Chuk Norris vozilo, onda ti je najbolje naći vani usčuvani primjerak stariji od 30g i uvesti ga kao oltajmera. Možda čak iz USA. LR

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri stu 12, 2008 01:27 
DoAdmin

navara 3

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri stu 12, 2008 01:42 
Moderator

toyota tundra........... 8)

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri stu 12, 2008 21:13 
Off roader

a kaj jebete covjeka.....gle stari ja trenutno vozim mitsubishi l 200 i skroz sam zadovoljan s njim..... navaru voze 2 frenda i vele da ju nebi mjenjali za nist..... a ti ak zelis robusno uzmi amerikanca al ak zelis vozilo koje ce ti sluzit na cesti i u sumi uzmi japanca.....navaru,l 200 ili toyotu...isplati ti se i mazda b2500...

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 13, 2008 18:46 
Off roader

[quote="KAMENI"]a kaj jebete covjeka.....gle stari ja trenutno vozim mitsubishi l 200 i skroz sam zadovoljan s njim..... navaru voze 2 frenda i vele da ju nebi mjenjali za nist..... a ti ak zelis robusno uzmi amerikanca al ak zelis vozilo koje ce ti sluzit na cesti i u sumi uzmi japanca.....navaru,l 200 ili toyotu...isplati ti se i mazda b2500...[/quote]

Stvarno dušu dalo za šumu, naročito Navara i nova Yota hilux, samo valjda za neku japansku, rijetku isa asfaltiranim vlakama :lol: :lol: :lol:

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 13, 2008 22:03 
Off roader

LR je napisao/la:
KAMENI je napisao/la:
a kaj jebete covjeka.....gle stari ja trenutno vozim mitsubishi l 200 i skroz sam zadovoljan s njim..... navaru voze 2 frenda i vele da ju nebi mjenjali za nist..... a ti ak zelis robusno uzmi amerikanca al ak zelis vozilo koje ce ti sluzit na cesti i u sumi uzmi japanca.....navaru,l 200 ili toyotu...isplati ti se i mazda b2500...

Stvarno dušu dalo za šumu, naročito Navara i nova Yota hilux, samo valjda za neku japansku, rijetku isa asfaltiranim vlakama :lol: :lol: :lol:

hehe ko i svaki pick up :twisted: :twisted: :twisted:

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 13, 2008 22:16 
DoAdmin

Nije terenac, jasno mi je. Ni ne treba biti ;)
Ima 4 pogona, ima reduktor, ima i limited slip odotraga, tako da je ipak sposobniji terenac od RAVa i sličnih terenaca-wannabe. Bez uvrede ikome, naravno.

Hilux Extra Cab je favorit za sad, samo ne vidim ih rabljenih previše. Zapravo uopće ih nema :/ A novi je onak... mrvicu i skup. Neka, treba štediti. A onda bubnuti 10" lifta i 49" IROKsice gore, pa da vidimo :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned stu 23, 2008 05:18 
Off roader

Prodao sam moj pick up.Steta sto nisam prije znao da si ti zainteresiran za hiluxa, da sam znao prodao bih ga tebi. :lol:
http://www.schnee-hr.com/forum/viewtopic.php?t=2375

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned stu 23, 2008 21:04 
DoAdmin

Da, baš pregledavam fotke i uzdišem...

Bit će još prilika ;)

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.