HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pon stu 18, 2019 19:32.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hummer H3
PostPostano: sub ožu 20, 2010 19:20 
Off roader

Mala pomoć...razmišljam već neko vrijeme o kupovini Hummera, no imam neke dvojbe. Ovako...prva varijanta Hummy H3 2006, Luxory oprema, 40 Tkm, registriran do 9 mjeseca, kao novi, cijena 37000 eura, no mislim da ako bih bubnuo 30 na stol u kešu išao bi. opcija druga...isto H3 iz 2006, cca 100tkm, plin, regan na njemačke table...cijena oko 22 tisuće eura, no mislim da je malo pretjerana s obzirom da je u Njemačkoj cca oko 17 tisuća...oprema Executive...ako netko zna da li se i na koji način može uvest, jer je na privatno lice, kako prolazi plin na atestu s obzirom da je boca montirana ispod zadnjeg dijela vozila. I da mi približno može reć kolika su davanja za njega ako uzmemo neku cijenu oko 18 tisuža eura...

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 20, 2010 20:21 
DoAdmin

Davanja idu po carinskim cjenicima ako ga platiš manje od te cijene, ili po onome što si platio ako je više. A to kolika je ta kataloška cijena, to ne znam kako da saznaš.
Uvesti ga kod nas? Hm... Znam da ih ima, ali isto tako znam da će ti raditi probleme, sigurno. Atest će tražiti, itd.
Boca, koliko znam, smije biti i ispod vozila, ako je proizvođač tako atestirao i garantira da je to ok - što opet nisam ziher da je slučaj...

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 20, 2010 20:23 
Off roader

http://www.sucic.info/voz/voz.php

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 20, 2010 21:09 
Off roader

Hvala ti za ove tablice za izračun...jedino me buni ono...CEFTA...proizvedeno nije u EU, pa sam uzeo pod ostalo...no to je živa otimačina!:(

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 20, 2010 21:37 
Off roader

A, šta misliš, u kakvoj državi živiš? Pa od plaće ti uzmu još jednu plaću, potom sve još 23%...kad se 80% BDP-a slijeva u proračun...
Ma, probaj kupiti u rh, takvim mrcinama brzo pada vrijednost. A i troše min 25, čak i do 30 l benge. To neke vlasnike pokopa. Usto, prestaju se proizvoditi za par mjeseci...nitko to više ne kupuje.

http://www.youtube.com/watch?v=GxI4XQVtlfA

već je netko stavio na forum prije, nadam se da znaš da je to samo šminka i neukus čisti, nikakav off-road. Ako imaš toliko para a hoćeš mrak auto, kupi si G-wagena, iznutra vrlo luksuzan, bar u malo blata nećeš zapet.

P.S. nadam se dasi pogledao koliko ide davanja gore za rabljeni auto preko 1600ccm, i više od 100% gore na trošarinu

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 20, 2010 21:45 
Off roader

Ma sve to stoji...no prije par godina dok sam još bio aktivan u vojsci, imao sam prilike vozit malo H2,,,dobro on je skoro duplo jači nego H3, ali me auto definitivno oduševio! Kako godinama vozim Jeep-ove, i ovaj sad koji imam GC 5.2, potrošnja me ne zabrinjava...No kad uzmeš vrijednost vozila, karakteristike, opremu i stanje...mislim da je isplativa investicija. Jer miran sam bar pet godina! A opet kad i pogledaš da dobivam udobno i recimo i luksuzno vozilo, a sa kojim opet mogu i sić sa ceste( dobro, ne mislim ić u neke extreme),mislim da se isplati investicija...

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 20, 2010 23:06 
Off roader

Hm, jesi siguran da su vojni hummeri i civilni ista stvar? Jer meni se čini da je to drugačije, osim dizajna.

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 21, 2010 01:29 
Off roader

Nije bio onaj H1 verzija za vojsku...vozio sam i njega...no to nije terenac, to je kamion....ali baš civilnu verziju H2 koju su nam dali na upoznavanje ako bi se MORH odlučio na nabavu...ovaj H3 ima linijski petak od motora, i skoro 3700 kubika...imaš i onu jaću verziju sa V8 i 5.3 kubika...no to je potrošač...ovaj slabiji je u potrošnji manji od malog ćire od 4,0...a i dijelovi i servisi mehanički paše dosta od GM terenaca....

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 21, 2010 01:50 
Off roader

H3 trosi dosta manje od H2 ,ako mislis kupovat uvezi ga iz Amerike dosta jeftinije ces proci,za 20000 $(15000)eura se moze dobar naci...1800 $ je kontenjer do luke ploce....

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 21, 2010 06:29 
Moderator

:D :D :D Na to još dodaj zahtjevane prepravke (svjetla i struja) pa homologacija i ina davanja pa te dođe isto odnosno i veše nego evropski. O potrošnji manjoj od ćire možete samo sanjati. 3.8 motor je preslab za to koturalo. :evil: Van terena pazi na poluosovine, a da si miran pet godina nisam baš siguran :evil:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: