HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet svi 29, 2020 19:13.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Mitsubishi L200
PostPostano: sri lis 11, 2006 22:31 
Off roader

Pozdrav svima! Novi sam, nenemam pojma o dizel motorima i interesira me sto iskusni off roaderi misle o Mitsubishi L200???? :oops:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lis 11, 2006 22:50 
Off roader

Moj ga prijatelj ima i radi s njim u sumi, dakle radno vozilo. Ima 220000 km i stalno je u sumi. Do sada bez kvarova. Jedino sada otisao kriz kardana. Po mom misljenju pravi radni konj. Kvalitetan i dobar. Naravno ne mislim na ovog najnovijega koji je tek izasao i koji se radi na Tajvanu.
Mislim najbolji mitsubishi.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lis 11, 2006 22:54 
Off roader

Jos sam zaboravio reci da mu je motor u odlicnom stanju iako ga ne paze osobito jer mjenjaju ulje kad se sjete i sl. Takodjer ga vozi vise njih i onda mozes misliti, a ipak je dobar.

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned lip 24, 2007 21:20 
Off roader

:D L200 je zakon. Poslije više terenaca odlučio sam se na njega i stvarno je :fg1 . Jedina mana što mene jako izluđuje je centralni diferencijal kojeg ustvari nema! :oops:

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet kol 02, 2007 22:41 
Off roader

Može li mi netko dati savijet o dizanju moga :je ? Jedino što sam uspio do sada je cca 2cm na torzijama no nemože dalje od graničnika. Vozim se na slikovima jer mi je žao kupiti nove gume ako nisu "balonke" a nemam riješenja :plač Već je blatobran rezan od napred no nazad nemogu. :grr

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet kol 03, 2007 09:38 
Off roader

2GGoran, ovaj tjedan naručujem hrpu ogibljenja iz Australije, mogu ti jeftino naručit ogibljenje od 5 cm lifta. U Kitu dobiješ nove torzije napred, nove federe iza i 4 nova amortizera. Pošto prvi put naručujem te ovjese uz pretplatu dat ću ti doista dobru promotivnu cijenu. Javi se hitno ako si zainteresiran je početkom drugog tjedna naručujem robu. Mob. 095 9 500 500.
Imat ću i strašne branike sa bullbarom za japance, kvaliteta uz ARB, cjena upola. Branici na sebi već imaju mjesto za vitlo skriveno u braniku. Izgledaju odlićno.

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet kol 03, 2007 20:33 
Off roader

Nemoj se ljutit ali nove torzije ne igraju. Na starim je još bilo mjesta za dignuti ga no onda sam ga zaljepio za šasiju odnosno graničnik. Iako sam ga spustio 2cm, zbog vožnje po terenu mi je potrgao gumene čepove(graničnike). Na neki način (druga ramena npr.) bi ga trebalo dignut no nitko do sada nije dao pravu ideju. Hvala svejedno! :cry:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ruj 03, 2007 21:12 
Off roader

2JF Molim te savijet! Mogu li nešto učinit kako bih iskopčao prednji pogon a da i dalje mogu koristiti reduktor! Jučer sam spalio kuplung tako da je smrdilo još pol sata! Imam jednu ideju da stavim na jednu stranu naprijed ključ kao na nekim starijim terencima pa tako iskopčam prednji kraj. Ovo može biti pitanje za bilo koga tko ima bilo kakvu ideju! Hvala unaprijed!
Hajde BD pa ti si moderator ovoga! :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet lip 05, 2008 12:46 
Off roader

GGoran je napisao/la:
2JF Molim te savijet! Mogu li nešto učinit kako bih iskopčao prednji pogon a da i dalje mogu koristiti reduktor! Jučer sam spalio kuplung tako da je smrdilo još pol sata! Imam jednu ideju da stavim na jednu stranu naprijed ključ kao na nekim starijim terencima pa tako iskopčam prednji kraj. Ovo može biti pitanje za bilo koga tko ima bilo kakvu ideju! Hvala unaprijed!
Hajde BD pa ti si moderator ovoga! :D

pa ggoran lako riješiš samo skineš kardan i evo riješenja !!!!!! ha ha ha :D :twisted: :D

pa čuj sve se da napravit ali po mojem mišljenu tebi treba pod hitno neki stariji terenac tako da si tog L200 ne uništiš !?

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet lip 05, 2008 13:40 
Off roader

Šta ako bi stavio lockere na prednja kola. Tako kako ima feroza in ostali manji terenci. Izključiš prve poluosovine in možeš voziti 2WD in s reduktorom.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: