HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: čet svi 28, 2020 02:45.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon sij 03, 2011 22:36 
Off roader

@ UAZ: :D. Iman ih doma punu teglu...još u punca jedno 2-3 kg raznovrsnih....Al ovo mi nikako nije jasno.. :upi ..i takvu ponudu na 3 mista dobijen...Nevjerovatno!

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 05, 2011 00:26 
Off roader

ti bi htio ne originalni zeger??čekaj malo... :lol:

za sigurnost vašeg vozila preporučamo ove originalne rađene od visokolegiranih čelika...itd...itd... :wink:

na žalost autoindustrija je puna takvih stvari..da si vidio kako sam dao 400kn :shock: za natezać remena za saxo 1.5d,komad lima sa ležajem i naprešanom remenicom..probao sam kemijati ali bezuspješno...

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 05, 2011 10:41 
Moderator

UAZ je napisao/la:
ti bi htio ne originalni zeger??čekaj malo... :lol:

za sigurnost vašeg vozila preporučamo ove originalne rađene od visokolegiranih čelika...itd...itd... :wink:

na žalost autoindustrija je puna takvih stvari..da si vidio kako sam dao 400kn :shock: za natezać remena za saxo 1.5d,komad lima sa ležajem i naprešanom remenicom..probao sam kemijati ali bezuspješno...

Heh mene natezač remena za ovaj motor od crome košta 810 kn :lol: .. no tražim i dalje :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 05, 2011 13:05 
Off roader

@UAZ: Ma ne kužin, kakav si ti to dojam steka odnosu mene i dijelova? :shock: Ako sam zveknut, nisam idiot :hihi .
Segere nabavija... od titana...hehehe...:roll:
@Dado: Daj mi malo više podataka za taj motor/natezač na PP. Pa bum okrenul par tel. brojeva. Ako se da ušićarit koja kn...onda bumo to iščačkali :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 05, 2011 19:49 
Off roader

[quote="cobalt"]@UAZ: Ma ne kužin, kakav si ti to dojam steka odnosu mene i dijelova? :shock: Ako sam zveknut, nisam idiot :hihi .
Segere nabavija... od titana...hehehe...:roll:

:D prvo,i drugo je bila zahebancija(a i jedna od mogučnosti kakav bi odgovor dobio u servisu)a treče potvrda da je to praksa i naćin kako se izvlaći lova od kupaca,svima se to nama dešava,a zbog žurbe i potrebe za autom smo prisiljeni ponekad..

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 05, 2011 20:15 
Off roader

UAZ je napisao/la:
:D prvo,i drugo je bila zahebancija

Hehe..ma znan da je bila zahebancija...ali nisan bija siguran u kojem smjeru...
UAZ je napisao/la:
....a treče potvrda da je to praksa i naćin kako se izvlaći lova od kupaca,svima se to nama dešava,a zbog žurbe i potrebe za autom smo prisiljeni ponekad..

Istina. I kako san upoznat...to se događa po cilome svitu. Samo, to prolazi kod neupućenih ''klijenata''.
Interesantno je, kako vani, npr. u Engleskoj odnos prema ''naivčini'' i ''upućenoj'' mušteriji, koja zna šta kako i zašto...varira do te mjere, šta ovom potonjem čak i mukte znaju otklonit problem. Dok ovome jadniku minjaju dijelove( naplaćuju), dok ne saniraju kvar.... :shock: Baš čitam iskustva s jednog foruma.
Ja recimo imam sreće s ovlaštenim, utoliko šta mi iznese sve varijante..pa i šušne par savjeta di bi i kako moga drugačije...
Mislim, momci su stvarno O.K. prema meni, ali ni oni ne mogu protiv te mašinerije mreže ovlaštenih servisa.
Stoga tu i tamo navratim čisto bezveze...donesen in :coffe i proljudikamo malčice neobavezno :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 05, 2011 23:32 
Off roader

s moje strane zahebancija uvjek ide u pravom smjeru :) ako ti nemogu pomoći neču ti ni odmoći.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: