HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto stu 19, 2019 00:29.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: HELP
PostPostano: sub srp 25, 2015 11:29 

daklem vozim Terrano 2 2.7 tdi 1997 g s kojim imam problema...nema snage i ponekad izbacuje bijeli dim na auspuh...nazalost nema obd2 konektor da ga ispitam i niko u blizini nema za njega tester pa cak ni japanparts sto je smijesno...probo sam istekat maf senzor i nema nikakvih promjena u radu auta,svijetli mi ona lampica narancasto kao pumpa nacrtana...pumpa je reparirana,dizne su ispitane i sve je ok...filteri novi,ulje novo...jel ima ko tester za ovo djubre od auta je r vec ludim...nezelim kupovat nest i mijenjat ak neznam kaj je oslo i bacat novce jer s lovom sam na vi..pomako sam bosch pumpu od motora prema kotacu i prestalo mi dimit ali i dalje nemam snage,,,,doslovno jedva sebe vuce...imao ko slicne probleme???

Vrh

Naslov: Re: HELP
PostPostano: sub srp 25, 2015 17:39 
Off roader

Bok, daj vidi na priključku crijeva u bošpumpu imaš jedno sito unutra u samom šupljom vijku....izvadi vijak i očisti sa čistačem kočnica...pa ispuši.....meni je to stvaralo iste probleme....ja sam svu instalaciju goriva i spremnik bez veze vadio! :aha

Jeep CJ, YJ, Nissan GR, Defender, Isuzu 2,8TD - Križanac

Vrh

PostPostano: ned srp 26, 2015 10:51 

mislis na glavnom dovodu goriva od filtera u bosch pumpu crijevo?? jucer sam je napel jos pajserom do krajne tocke od motora koliko moze ici i cini mi se da je bolje ali jos to nije to...probat cu naci taj filter i razmisljam da mozda pomaknem bosch pumpu za jedan zub van originalne faze...valjda nebum nikaj zahebo... :tuz

Vrh

PostPostano: ned srp 26, 2015 18:04 

evo za vlasnike 2.7 tdi i 3.0 motore u terranu,mistralu,mavericu....http://terranoirk.ru/forums/manual/R20/fwd.pdf

ja ga trenutacno ucim napamet...sad me i struja hebe ili kod kljuc....poludit cu...vergla ali nece zapaliti....

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: