HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: čet lis 24, 2019 06:41.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: KIA SPORTAGE
PostPostano: čet ruj 18, 2008 22:25 
Off roader

Zanima me kakva su iskustva o tom autu opčenito jel promašaj ili je za tu i tamo u livadu napeljati

Vrh

Naslov: Re: KIA SPORTAGE
PostPostano: pet ruj 19, 2008 03:07 
Off roader

jura je napisao/la:
Zanima me kakva su iskustva o tom autu opčenito jel promašaj ili je za tu i tamo u livadu napeljati

ma za livadu :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ruj 19, 2008 17:47 
Off roader

a kvaliteta same izrade jel stalno treba majstor oko nje kao što je bilo sa ladom

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ruj 19, 2008 18:57 
Off roader

ah sad ipak to nije ruski auto :D

ma obican SUV dok ga gazis po cesti sve 5 malo makadama podnosi ali za blato bas i nije

e da za kvalitetu si pitao :D

Kia je sada za razliku od ostalih kojima kvaliteta pada sve kvalitetnija i kvalitetnija,,,, nece se to bas previse po servisima vucarat s problemima :D

a i stari Sportage je bio kvalitetan

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ruj 19, 2008 21:08 
Off roader

za blato imam landcruiser lj70 i moje užitke sada malo umjesto bmw e36 bi možda zamjenio sportageom jer nije prevelik a ćini mi se auto ok bar po prićama nekih servisera sada je još dilema dizel i benzinac

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ruj 19, 2008 22:53 
Off roader

Koliko sam cuo da su dizelima dosta losi motori... :oops: naravno govorim o najstarijoj sportage

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ruj 19, 2008 23:30 
Off roader

mislim da tu s novim sportage nema problema sto se tice Diesela KIA je stvarno daleko napredovala po pitanju kvalitete no svakako to jos provjeri u KIA servisu ili ako znas nekoga tko ima taj auto

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet tra 09, 2009 22:11 
Off roader

Ja san vozija Sportage benzinac više od 9 godina. Kad san ga kupova ,jesu me popljucali, ali činjenica je da je u njemu 90% dijelova bilo od Mazde , počevši od motora ,pa sve do prekidača.
Učinija san s njin oko 130tkm, (svakakvih kilometara) , i moran priznat da me stvarno izvlačija iz svakakvih go..ana. I nikd ništa. 100% pouzdan.
Bilo je tu i okritanja priko krova bočno u rupu cca 5 m dubine di mi se slomila antena i retrovizor!!!! I osim par friži po boku ,njemu NIŠTA!!! Kad su me vučnon službon povukli nazad gore , ja upalija i otiša. Ovi su se krstili rukama i nogama...
Jedina mu je mana bila šta mu je bija mali klirens i(šta san proba riješit na amortizerima i federima, te broj većim gumama, a kasnije san naša neke 3'' lift kitove koje san planira nabavit) dosta je bija neudoban na zadnjoj klupi, tako da kad su došla žena i dica , lipo su se napatili. Pa je tako i partija.
Sve u svemu fantastičan auto za cijenu koju pita.[/i]

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ruj 06, 2009 18:04 
Off roader

kad se malo podigne kako lijepo izgleda 8)
http://www.youtube.com/watch?v=hHMhLWPfUq8

http://www.youtube.com/watch?v=gNciQCq8_oU

http://www.youtube.com/watch?v=xXnRScnFfQg
jel bi moderator mogao premjestiti ovu temu tamo gdje spada,pod kia/hyundai tehnika

Vrh

Naslov: KIA Sportage
PostPostano: čet sij 26, 2012 15:23 
Off roader

alien je napisao/la:
amater.offroad je napisao/la:
ako već kupuješ nemoj kupit vitaru nego pajero

To je sasvim normalno, jer se vitara ne može mjerit pajerom. Nije to isti razred automobila. Da bi se mjerio sa pajerom moraš uzeti Grand vitaru, ali tu več dobijaš više automobila a sve manje terenca.
Ima još dobrih terenaca koji se nigdje ne pominju a mogu se dobit za male šolde. Jedan od tih je recimo sportage MRD. Za malo novaca puno muzike. Kod nas se može dobro očuvana sa svom opremom kupit več za 1300 €. Onaj tko misli da to ne ide po terenu, vara se. Itekako ide. Ima samo jednu manu, nije in vozati se kiom. Nažalost večina tako misli.
Ima još dosta dobrih terenaca, koji su nepravedno zapostavljeni.

Meni su Kie jako drage, Sorenta imam, ali nisam znao da je stari Sportage dobar "terenac", ali za 1300€ baš i nema nikakve ponude, najjeftinija je duplo.
Na žalost i dalje nemam pojma šta da tražim, u biti tražim jako sposobnog terenca, kojemu max. brzina ne treba prelaziti 100tku, po mogućnosti već podignutog... da čim ga kupim doma odem šumom 8)

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: