HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet lis 18, 2019 01:04.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 12:03 
Off roader

2Cobalt,
zezao sam se, šta se izvinjavaš, pa stariji si i veći si, nemaj straha :)
Usput, K5 nije imao 6,2L. Bili su neki sa 5,7 benzinskim GM-om preuređen u diesel, prve faze mini USA dizela. Glave nisu izdržavale jer su bile benzinske kao i cijeli motor. Mislim da je taj 5,7D izašao 80-te a već 83 su napravili prvi pravi dizel 6,2L V8 ali je tad karoserija već bila Chevy S15 ili GMC 1500LT.
Imao sam 85 GMC-a 1500 V8 6,2D i kombi GMC Vandra 6,2L D 83 godište. I jedan i drugi su bili zakon. Kupio sam ih 92 u Miamiu a prodao negdje oko 96. Mijenjao kombi za Nissan Patrol 88 3,3TD. Najveća glupost koju sam u životu učinio. Sa Nissanom sam išao u Španiju i po povratku kući prodao smjesta. Veće kante u životu nisam vidio.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 12:40 
Off roader

jeep forever je napisao/la:
2Cobalt, zezao sam se, šta se izvinjavaš, pa stariji si i veći si, nemaj straha :)

:D Nisam toliko stariji :hihi , samo sam silom prilika brzo odrasta :D (ako se ovo moje stanje duha može tako nazvat :roll: )
Ali , evo za ubuduće i za sve kojih se to tiče. Nikada sebe i svoje postupke ili dostignuća nisam veličao, niti ću. Pogotovo na uštrb drugih. Jer u biti uopće nisam kompetitivan tip. Za*ebancija je drugi par postola..hehe
IMHO to mi je jedna od najplićih ljudskih osobina.
A šta se tebe tiče JF, budi uvjeren da je tvoje iskustvo i ekspertize daleeeeko iznad moga.
Ne želin da ovo zvuči ka nekakvo uvlačenje (jer isto nisan takav tip hehe), ali to ni u kakvoj zajebanciji neću dovodit u pitanje.
Iman ja još klapat, da dođen bar do pola onoga šta si ti zaboravija i još par off road gurua ovde , da ih sad ne prozivam, prepoznat će se oni već :hihi . Kasno san se sitija učit ove stvari. U biti kad san moga , nisan ima vrimena. Sad kad iman vrimena, vidit ću koliko mogu :D

Ali da se vratimo na ono bitno: Kako je moguće da je trošija 8 L dizela , K5 !? :roll:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 14:15 
Off roderica

eeeeeeeeeee
što znači L a što H na ručkici za mijenjanje pogona na kotačima?

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 14:16 
Moderator

jenny je napisao/la:
eeeeeeeeeee

L=LOW=spore
H=HIGH=brze

ili ti po mojem

L= LOVE = u te volim
H= HIGH = letim koda sam napušen :lol:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 14:56 
Off roderica

:D :D :D :D

TENKJU! :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 15:09 

he he ovo L=Love može samo dado izmislit.....

L= Langsamabaziher
H= Hajmo sada brže malo

jenny je napisao/la:
eeeeeeeeeee

pa jao jenny, nis ili ti pisala da si več vozila ladu po Velebitu..... :shock:
I malo bi se trebala češče javljat na forum. Čim ti napišeš nešto odma akcija na forumu :lol:

2JF.....ne izvinjava se prika što ga strah neg što su ga roditelji lijepo vaspitali. A vjerovatno je i vidija nešto škole i iznutra. Prika je veliki čovik....što dokazuje i lepo ponašanje i nivo kulture kojeg ima.
Isti ti je dado samo kaj je dado malo više živac a u prike je duži fitilj.......

Znaki ja opet pobednik sa 7,2 L na sto.....sve više mi se sviđa kinderjaje :sreca

Moje iskustvo sa pajerom je da bez panike može vozit oko 10 prosjeka, pa i manje ako je više relacija. Ali zna i popit ak se tera...

Treba znat da terenac ne može malo trošit. Isti motor u fronteri i astri je razlike duplo. Ili u samuraju ili swiftu ak hočete.......
Ipak je tu težina, Drugačiji omjer prenosa snage, veče gume i vrlo važna stvar: vazdušni upor. Več kad staviš prtljažnik na krov potrošnja poraste.
Zračni upor terenca je jedva nešto manji od upora trafike di se cigarete prodaju.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 15:15 
Moderator

alien je napisao/la:

Isti ti je dado samo kaj je dado malo više živac a u prike je duži fitilj.......

Svaka ti dala.. dajte se našto naučite od ovog čovika...kako okarakterizira točno u sridu, ++ za pogodak :wink: :wink:

alien je napisao/la:

Treba znat da terenac ne može malo trošit.

Još jedan nepobitan dokaz da je niva pravi prafcati terenac...hehe ja sam sa svojom i Weberom 34/34 uspio postići 22L na terenu :lol:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 15:19 
Off roderica

alien je napisao/la:
he he ovo L=Love može samo dado izmislit.....

L= Langsamabaziher
H= Hajmo sada brže malo

jenny je napisao/la:
eeeeeeeeeee

pa jao jenny, nis ili ti pisala da si več vozila ladu po Velebitu..... :shock:
I malo bi se trebala češče javljat na forum. Čim ti napišeš nešto odma akcija na forumu :lol:

2JF.....ne izvinjava se prika što ga strah neg što su ga roditelji lijepo vaspitali. A vjerovatno je i vidija nešto škole i iznutra. Prika je veliki čovik....što dokazuje i lepo ponašanje i nivo kulture kojeg ima.

Znaki ja opet pobednik sa 7,2 L na sto.....sve više mi se sviđa kinderjaje :sreca

Moje iskustvo sa pajerom je da bez panike može vozit oko 10 prosjeka, pa i manje ako je više relacija. Ali zna i popit ak se tera...

Treba znat da terenac ne može malo trošit. Isti motor u fronteri i astri je razlike duplo. Ili u samuraju ili swiftu ak hočete.......
Ipak je tu težina, Drugačiji omjer prenosa snage, veče gume i vrlo važna stvar: vazdušni upor. Več kad staviš prtljažnik na krov potrošnja poraste.
Zračni upor terenca je jedva nešto manji od upora trafike di se cigarete prodaju.

Sad proživljavam strahove radi tog pajera, jer nije moj auto, pa da nebi bilo zla, bolje da idem znalce ispitati sve o njemu...

hehehe to što sam vozila ladu po velebitu ne znači da sam nužno znala što znači H i L na maloj ručkici... :oops:

I nisam tada, ali bolje saznati ikad no nikad, osim toga ona L mi nikad nije trebala... 8)

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 16:03 
Off roader

alien je napisao/la:

:oops: al me nahvali čovječe :D Čist mi neugodno
alien je napisao/la:

Heh , moj je samo jednom dogorija. Eksplozija je bila spektakularna...više se ne igram sa šibicama :D
Dado je napisao/la:
Svaka ti dala.. dajte se našto naučite od ovog čovika...kako okarakterizira točno u sridu, ++ za pogodak :wink: :wink:

Pa nije džabe psihologiju studira. Sam je reka...

alien je napisao/la:

Šuti, ako te gogoc čuje :shock: Vidiš da je sve ispod 10 SUV

Nego,šta Lada nema dva L ? :shock: vkLop i izkLop, ako me pamćenje kako tako služi ili dva H; vHod- isHod :hihi

jenny je napisao/la:
.... osim toga ona L mi nikad nije trebala...

Psst...ne kaže se to tako... :shock:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri sij 19, 2011 18:35 
Off roderica

Nos će mi razbiti ovi stari offroaderi, neznam se izražavati... hehehehe
8)

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: