HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: sri ruj 23, 2020 03:59.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 172 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kinez
PostPostano: sri ožu 18, 2009 12:20 
Off roader

land_rover_camel je napisao/la:
Pozdrav dragi forumaši i clanovi :D
A za tebe dragi mali Kinez iz Varazdina Veliko pismo 8)
Maloprije sam se vratio sa svoga malog brjega u Zagorju gdje sam tri noci prespavao , dobro umorio,i napravio dobar posao na zemlji i cišcenju svega,sa tim da mi je moja krða kako ti kazeš uvelika pomogla,pa sam si malo dao truda da pogledam od kada si ti na ovom forumu,i vidi od polovice 2007 godine ,ja sam dva mjeseca i trebao sam pomoc ,ali ti trebas promociju,i zato nemoj pricati gluposti o defenderu,jer si u neko vrijeme trebao pomoc od tih ljudi koji ga voze ,budi fer....... :oops: ali smisli promociju na svoj racun 8) .Ta moja stara hrða je od 98 god i dobar je radni ðip,zato ne hebi tuðu zenu u tuðem autu a da se zna u selu.
LP

živ ti meni bio 100 godina :D i neka te tvoj defender služi odlično :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri ožu 18, 2009 20:53 
Off roader

kinez gledajući ove slike mislim da je tu netko pobrkao lonćiće!!!!
čudnog li tumbanja u provaliju a spojleri na krovu i stranice skoro čitave,prije mislim da je tu drvo lupilo u auto a ne auto u drvo ako ti je čovjek i dobio od osiguranja isplatu bilo bi mu najbolje da te slike negdje sakrije i ne pokazujete više nikome nikada :fu .
toliko iz mog iskustva sa karambolima!!!
pozdrav!!

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri ožu 18, 2009 22:07 
Off roader

laki je napisao/la:
kinez gledajući ove slike mislim da je tu netko pobrkao lonćiće!!!!
čudnog li tumbanja u provaliju a spojleri na krovu i stranice skoro čitave,prije mislim da je tu drvo lupilo u auto a ne auto u drvo ako ti je čovjek i dobio od osiguranja isplatu bilo bi mu najbolje da te slike negdje sakrije i ne pokazujete više nikome nikada :fu .
toliko iz mog iskustva sa karambolima!!!
pozdrav!!

a vidi, nisam ja bio u automobilu, ja sam napisao šta mi je taj gospodin rekao, bilo kako, zaista je trebalo preživjeti ovakav karambol :shock:, u bilo kojem terencu, mislim ja kada sam vidio ove slike mislio sam fajront, doviđenja, a kad mi je lik rekao da su prošli sa lakšim ozljedama nisam mogao vjerovati da je to istina

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub srp 11, 2009 18:15 
Off roader

joj joj...oprostite dragi forumaši šta se miješam u ovu temu ali ne mogu šutit...ova masovna reklama mi je presmiješna...

čuj gw...molim te nemoj uspoređivat gwm sa defenderom...jer kad tvoj kinezIĆ bude prolazio camel trophy kao one "hrđave krđe" skoro pa serijski opremljene + vitlo...onda javi se...

a i inače su to auti koji se jednostavno ne mogu svrstat u istu klasu s hoverom...u biti mogu ali jedino po tome što oba imaju volan i po tome što postoje crni defenderi...tako da ih jedino po tome možeš uspoređivat...jednostavno nisu namijenjeni istim stvarima....

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 13, 2009 20:57 
Off roader

amater.offroad je napisao/la:
joj joj...oprostite dragi forumaši šta se miješam u ovu temu ali ne mogu šutit...ova masovna reklama mi je presmiješna...

čuj gw...molim te nemoj uspoređivat gwm sa defenderom...jer kad tvoj kinezIĆ bude prolazio camel trophy kao one "hrđave krđe" skoro pa serijski opremljene + vitlo...onda javi se...

a i inače su to auti koji se jednostavno ne mogu svrstat u istu klasu s hoverom...u biti mogu ali jedino po tome što oba imaju volan i po tome što postoje crni defenderi...tako da ih jedino po tome možeš uspoređivat...jednostavno nisu namijenjeni istim stvarima....

:roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

taj kinezić osvaja i puno veće utrke od famoznog "kamila trofeja" koji je čak mislim i propao ako se nevaram, kada land rover osvoji huanta rally po bespućima kine i ostalim dijelovima azije meni će biti interesantan auto, isto tako o automobilima se baš ne raspravlja jer svako ima neki svoji model vozila koji mu je "najbolji" na svijetu ,isto tako ja sam na nekim rally utrtkama u kini bio i vidio gdje se vozi i mogu reći da su te utrke impresivne kakve u hrvatskoj ili europi nije bilo godinama ili barem ja nisam čuo za nju

isto tako otkuda ti znaš koliko sam puta ja sudjelovao u nekim utrkama ili mojim financijskim sredstvima pomogao nekim klubovima u organizaciji utrka, humanitarnim akcijama itd, šta se tiće mog pisanja ovdje sve je bilo u dogovoru sa vlasnicom portala, a tebi koji očito ne razumiješ osnove marketinga zaista ne želim objašnjavati neke stvari :roll: , ne znam niti zašto si opet podigao temu jer sam ja dogovorio sa schnee da ona stagnira i da neću pisati više upravo radi takvih komentara poput tvojih, ako ti toliko smeta pa zašto onda uopće čitaš??? :roll:

slika

slika

slika

slika

slika

slika
i još jedna velika stvar, da nije bilo tih "kinezića" znaš kako bi se hrvatska delegacija osramotila na olipijadi u kini? mislim da bi se o tome pričalo godinama, great wall je hrvatskom olimpijskom savezu ustupio 8 vozila i sve uz moju pomoć,a moj kolega im je ustupio u buseve, isto tako mi smo organizirirali posjet delegacije kineza kod stjepana mesića a isto tako omogućili smo da HRT vidi uživo ovu kompaniju,također jako puno olipijaca se oduševilo ovim vozilima, pogotovo vaterpolisti

taj great wall zapošljava više od 20000 ljudi, kapital tog great wall se mjeri u milijardama dolara, prodaja great walla se trenutno vrši u više od 130 zemalja svijeta, kapacitet proizvodnje je 500.000 vozila, zadnjih 10 godina su najprodavanija suv i pick up vozila u kini i največi izvoznik vozila, cijela kompanije se prostire na više od 2.5 milijona kvadratnih metara itd...dok primjer land rover propada, bilježi konstantni pad prodaje a što je najžalostnije nije više niti britanski ponos nego vlasništvo tata grupe

isto tako ne sjećam se zaista kad sam još nešto pisao više o ovoj kompaniji, od mog zadnjeg posta je bilo toliko noviteta kod njih da bi mi trebalo 2 mjeseca da ih napišem, od 13 novih vozila, nekoliko novih motora, nove tvornice koje se gradi u bugarskoj itd itd

zato prije nego što nešto počneš pisati o ovoj kompaniji bar se malo raspitaj o njoj, google je čudo :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 13, 2009 23:14 
Off roader

imaš pravo...bolje da zaključimo temu

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto srp 14, 2009 00:34 
Off roader

uostalom neću se miješat...

iskreno - sretno u poslu...

samo mi je malo zasmetalo ono šta si spomenuo za hrđave krđe.. a i potpuno je besmisleno uspoređivat jedan takav suv sa defenderom...nemaju baš nekih dodirnih točaka...

i to šta lr propada nema veze s razvojem gwm...ja nisam uspoređivao tvrtke nego vozne osobine pojedinih modela

;)

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto srp 14, 2009 10:40 
Off roader

2gw,
nebi bilo lose da sljedeci put kad se vratis iz kine dovdes jednog vako sredenog GW koji je opremljen za trke, nek ti ga poklone za promidbene svrhe.mrcine dobro izgledaju.

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto srp 14, 2009 11:29 
Off roader

amater.offroad je napisao/la:
uostalom neću se miješat...

iskreno - sretno u poslu...

samo mi je malo zasmetalo ono šta si spomenuo za hrđave krđe.. a i potpuno je besmisleno uspoređivat jedan takav suv sa defenderom...nemaju baš nekih dodirnih točaka...

i to šta lr propada nema veze s razvojem gwm...ja nisam uspoređivao tvrtke nego vozne osobine pojedinih modela

;)

ma sve ok, jasno da je land rover predstavnik klasičnih terenaca dok hover spada u klasu suv vozila, ali jedina razlika je to što hover ima klasičnu šasiju, 4x4 pogon, reduktor i blokadu diferencijala, dok primjer mnogi ostali suvovi imaju samonoseću karoseriju i 4x4 pogon koji radi praktički pomoću ESP sustava, dakle vozila tipa hyundai santa fe itd

inače je great wall dosta aktivan u off road sportovima, primjer već dugo godina sudjeluju u raznim utrkama po bespućima, obično su te ture od 5000 km na više, evo još slika:
slika

slika

slika

oni sada grade tvornicu u bugarskoj, gdje će vjerovatno biti europsko središte gwm-a, sigurno će napraviti i neki svoj GMW kup, jednostavno to je politika tvrtke da se vozila promoviraju kroz off road natjecanja

slika

za reenea :wink:
ovo je jedan hover koji je sudjelovao na rally utrci u albaniji, međutim mi ovdje u hrvatskoj moramo pratiti sve planove kompanije za tržišta EU, a to su da se kreće prvo sa novim modelima a hover sada ima predstavnike u svim klasama suv segmenta,evo primjera
slika
ovo je sada hover m1, dakle mali gradski suv sa 4x4 pogonom, nešto kao fiat panda, ovo je sve djelo jednog velikog dijela talijana koji rade u gwm-u jer je italija najveće europsko tržište gwm-a gdje se prodaju, motori će biti 1.3 1.5 i 1.3 diesel, snage od 65 do 90 ks
slika
ovo je novi hover h5, koji nasljeđuje ovaj model koji ja vozim, dakle novi motor, interijer, pojačana aktivna i pasivna sigurnost, dakle više zračnih jastuka, traction control itd, najvažnije da je vozilo ostalo na klasičnoj šasiji i ima 4x4 pogon sa reduktorom, tu će sada biti 2 motora, mitusubishi 2.4 sa 136 ks i diesel 2.0 sa 150 ks, baziran na isuzu motorima jer gwm već sa njima radi dugo godina
slika
a ovo je koncept hovera h7, taj već ima 3.0 v6 motor sa 230 ks, automatic, 8 zračnih jastuka, svu moguču multimediju itd itd, ovoj model je više za klasu premium suv modela

moj hover sada ima oko 120.000 km bez večih problema, nekih sitnica je bilo ali auto me nije ostavio na cesti, ja sam planirao njega preurediti za off road, ali iz kompanije sam dobio odgovor da ćemo imati pravo na kupovinu tvornički pripremljenog vozila prema našim zahtjevima, a naša će obaveza biti napraviti GWM team koji će sudjelovati u off road utrkama u hrvatskoj, mi smo sada uzeli zastupstvo i za teretna vozila ali druge marke(DFM mini auto) tako da trenutno zaista imam vrlo malo vremena da uopće dođem na koju off road utrku, isto tako imam i nekih zdravstenih problema koje moram riješiti

kad bude vrijeme i kad od tvornice dobijem zeleno svjetlo dobit ću jednu pravu mrcinu od vozila, a rezultati na natjecanjima će ovisi od vozača koje ću imati :D

Vrh

Naslov: za GW
PostPostano: uto lis 27, 2009 23:01 
Off roader

Tko vozi plasticni djip na OR:D ,Varazdinaci ne vjerujem..

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 172 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: